group
group

O MNĚ

Co pro Vás dělám a kdo jsem?

Baví mě spousta věcí, ale především jsou to investice a finanční trhy, kterým se intenzivně věnuji už více než 8 let. Vystudoval jsem právnickou fakultu UP v Olomouci a ve své právnické praxi se především věnuji finančnímu právu a právu kapitálových trhů.

 

Už od dětství mě zajímalo ekonomické fungování světa, a tak moji pozornost přitáhlo i investování a kapitálové trhy. Přestože jsem prošel všemi stupni našeho vzdělávacího systému, co se týče vzdělání v investičních dovednostech, jsem byl vždy odkázán jen sám na sebe. Nakonec jsem zjistil, že v okolí nemám nikoho, s kým bych mohl své investiční zkušenosti sdílet. Mezi lidmi chybí investiční gramotnost a neznají možnosti, jak mohou sami zhodnocovat svůj majetek. To jsem se rozhodl změnit.

 

Z toho důvodu vznikl i můj YouTube kanál, který má veřejnost naučit, jak mohou sami rozumně investovat a dosahovat tak svých finančních cílů. Jsem dlouhodobý, hodnotový a konzervativní investor, nesnažím se tradovat ani spekulovat na cenu akcie. Při svých investicích se vždy snažím najít rozumnou hranici, mezi rizikem a ziskem z investice. Volím dobře diverzifikované portfolio složené z mixu hodnotových, růstových akcií a ETF.

image 2021 09 01T145949.335
image 2021 09 01T145949.335
presentation
presentation

JAK VYPADÁM?

Moje galerie

Naučím Vás investovat

Svět investic je vrtkavé místo a rozhodně se v něm nechcete ztratit. Naučím Vás všechno potřebné.

Osobní přístup

Kromě veřejných materiálů si můžete vybrat také z mých služeb, kde Vám můžu poskytnout soukromé konzultace.

Osobní zkušenosti

Sdílím s Vámi své vlastní zkušenosti s investováním na kapitálových trzích a mé investiční portfolio.

Připraveni? Začněte investovat!

Jsem tady, abyste mohli sami zhodnocovat vaše peníze.